Columbus Energy - Recenze a zkušenosti s nabídkou firmy

Columbus Energy - fotovoltaika a tepelná čerpadla

Společnost Columbus se specializuje na instalaci a provozování solárních panelů (fotovoltaiky), tepelných čerpadel a dalších zdrojů obnovitelné energie. V současné době se firma soustředí na rozvoj svého působení v ČR. 

Zelená energie se stává stále více populární a je nezbytná pro udržitelný rozvoj společnosti. Společnost Columbus se stala klíčovým hráčem na polském trhu zelené energie od roku 2015 a nyní se rozhodla rozšířit své působení na český trh od roku 2022. Díky jejich více než 60 000 instalací a zkušenostem přináší na český trh zkušenosti i komplexní klientskou péči. Columbus Energy je dceřiná společnost Columbus Group, která se zaměřuje na tyto technologie a nabízí je svým zákazníkům. 

 

Moderní energetika a inovace pro domácnosti, firmy a obce

Firma přináší řešení pro ekologickou výrobu a ukládání elektřiny, vytápění, ohřev vody a nabíjení elektromobilů. Ekosystém Columbus nabízí řešení pro všechny, kdo chtějí snížit své náklady na energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí.

Firma se také snaží klientům ulehčit a nabízí možnost financování. Pokud si vyberete tuto možnost, tak budete mít instalaci zaplacenou a následně budete splácet jen určěnou částku (splátku) měsíčně. Takovéto financování je navíc velmi výhodné, protože úroková sazba je nízká a splácení je rozložené na delší dobu. Recenze Columbus Energy jsou v celku kladné. 

V Columbusu vám nabízí kompletní služby, od poradenství a návrhu projektu až po instalaci a zajištění dotace a financování.

 

Kdo vám dá nejlepší nabídku?

Nechte si poslat na email konkrétní cenové nabídky od firem na fotovoltaiku, tepelná čerpadla i nabíjecí stanice. Jednoduše online zdarma a nezávazně. V klidu se pak budete moci rozhodnout.

Poptávka - zdarma

 

Nabídka Columbus Energy:

 • Fotovoltaické elektrárny se solárními panely Sunport Power

Columbus instaluje fotovoltaické elektrárny se solárními panely od společnosti Sunport Power, které jsou exkluzivně dostupné pro klienty Columbusu. Tyto panely se vyznačují vysokou účinností a využívají moderní technologie MWT, Half-Cut a PERC, které garantují výkon po dobu 30 let. Kromě standardních panelů nabízí Columbus také designové celočerné (fullblack) panely. V prémiovém balíčku je navíc zahrnuta rychlá montáž do 30 dnů, prodloužená záruka na 15 let a nadstandardní zabezpečení elektroinstalace.

 • Vysokoteplotní tepelná čerpadla vzduch-voda

Columbus nabízí také instalaci vysokoteplotních tepelných čerpadel vzduch-voda, která jsou vhodná i pro starší budovy a vyznačují se nízkou spotřebou. Obě technologie – fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla – umí Columbus efektivně kombinovat, což minimalizuje provozní náklady.

 • Nabíječky pro elektromobily

Columbus poskytuje nabíječky pro elektromobily s konfigurovatelným výkonem 3,7 až 22 kW. Bezpečnost je pro Columbus na prvním místě a instalace je prováděna a kontrolována dle vlastní instalační normy obsahující 90 kontrolních bodů.

 • Vyřízení dotací a financování

Firma vyřídí za své klienty dotaci na fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla, případně pomůže při sjednání financování až do 100 % výše ceny instalace. Navíc připraví projekt a zajistí připojení k distribuční soustavě.

 • Záruční a pozáruční servis

Společnost poskytuje komplexní záruční i pozáruční servis. V případě uplatnění záruky výměnu zajišťuje přímo Columbus, nebo jimi pověřený smluvní partner.

 

 

Fotovoltaika vs. Tepelná čerpadla

Oba tyto technologie mají mnoho výhod a jsou velmi užitečné pro domácnosti i pro firmy. Fotovoltaika se zaměřuje na výrobu elektřiny, zatímco tepelná čerpadla na vytápění a chlazení. Pro výběr technologie je třeba zvážit náklady, prostor a zdroje energie.

Fotovoltaika a tepelná čerpadla jsou moderní a udržitelné zdroje energie, které nabízejí mnoho výhod. Společnost Columbus Energy nabízí profesionální instalaci a údržbu těchto technologií, stejně jako finanční pomoc při nákupu a instalaci.

S využitím fotovoltaiky a tepelných čerpadel mohou zákazníci snížit náklady na elektřinu a vytápění, snížit emise skleníkových plynů a využít moderní a udržitelné technologie.

Pokud zvažujete instalaci fotovoltaiky nebo tepelného čerpadla, nechte si udělat nezávisle na sobě nabídky od různých dodavatelů fotovotaliky a tepelných čerpadel nebo kontaktujte přímo danou společnost a získejte profesionální konzultaci a pomoc při výběru a instalaci nejlepšího řešení pro vaše potřeby. S využitím moderních a udržitelných technologií můžete snížit své náklady a přispět k ochraně životního prostředí.

 

Recenze Columbus Energy

Společnost Columbus Energy a.s. působí na českém trhu od roku 2022 a za krátkou dobu se stala důležitým hráčem na trhu s fotovoltaickými systémy. Pracují pro ni stovky pracovníků v celé České republice a má ambici stát se klíčovým hráčem v této oblasti. Díky zkušenostem a zázemí od mateřské společnosti v Polsku jsou schopni zajistit instalaci fotovoltaiky do 30 dnů, což si zadává k soupečení třeba firmou Woltair.

Columbus Energy a.s. klade důraz na nabízení maximálních řešení pro své klienty, a proto spolupracuje se Svazem moderní energetiky na hledání inovativních řešení v oblasti energetiky. Díky použití moderních a kvalitních komponentů, nadstandardních záruk a komplexnímu klientskému servisu si firma získává stále více zákazníků a upevňuje svou pozici na trhu.

Zkušenosti s Columbusem

Firma se ukázala jako spolehlivá a profesionální. Zaměstnanci byli velmi ochotní a komunikace s nimi byla výborná. Instalace fotovoltaického systému proběhla bez problémů a rychle.

František, Beroun.

Byli jsme velmi spokojeni. Všechny naše dotazy byly vysvětleny a zodpovězeny rychle a efektivně. Instalace fotovoltaického systému proběhla rychle a bezproblémově. Firmu jsme vybrali kvůli zárukám a blízkosti u polských hranic, kam jezdíme i na nákupy.

Lída, Opava.

Musím říct, že zkušenost byla velmi pozitivní. Instalace fotovoltaického systému proběhla velmi rychle a efektivně, a to díky asi i zkušenostem a zázemí od mateřské společnosti v Polsku. Komunikace s firmou byla velmi dobrá a zaměstnanci byli ochotní.

Aneta, Náchod.

Firma Columbus Energy a.s. nám pomohla s instalací fotovoltaického systému do našeho podniku. Byli jsme velmi spokojeni s celým procesem. Komunikace s firmou byla výborná a vše bylo provedeno rychle a efektivně. Firma používá kvalitní komponenty a poskytuje nadstandardní záruky, což je velmi důležité. Celkově jsme s firmou velmi spokojeni.

Martin, Praha-východ.

Otázky a odpovědi: Columbus Energy

 • Jak dlouho trvá instalace fotovoltaických panelů?

  Instalace fotovoltaických panelů trvá obvykle několik dní, v závislosti na velikosti systému a složitosti instalace.

 • Kolik stojí instalace tepelného čerpadla?

  Cena instalace tepelného čerpadla závisí na mnoha faktorech, včetně typu zařízení, velikosti systému a nákladů na instalaci. Columbus Energy nabízí finanční pomoc pro zákazníky při nákupu.

 • Jaké jsou výhody fotovoltaických panelů?

  Fotovoltaické panely mohou pomoci snížit náklady na elektřinu a přispět k ochraně životního prostředí tím, že snižují emise skleníkových plynů.

 • Jaké jsou výhody tepelných čerpadel?

  Tepelná čerpadla mohou snížit náklady na vytápění a chlazení a přispět k ochraně životního prostředí tím, že snižují emise skleníkových plynů.
   

 • Co dělat, když se objeví problém s fotovoltaickými panely nebo tepelným čerpadlem?

  Zákazníci by měli okamžitě kontaktovat Columbus Energy a požádat o servis a opravu zařízení.

Sídlo společnosti

Columbus Energy a. s.

Karolíny Světlé 716/1
628 00 Brno

IČ: 17388732
DIČ: CZ17388732
Spisová značka: B 8730 vedená u Krajského soudu v Brně

Sháníte dodavatele?

 • Tepelná čerpadla
 • Fotovoltaika
 • Izolace, rekonstrukce a další

Poptávka

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

© 2011-2024 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas. Stránky obsahují reklamní sdělení.

Vytvořeno službou Webnode