Ceny elektřiny online

Zde máte možnost srovnání cen elektrické energie od jednotlivých dodavatelů - ihned a zdarma. 

Postačí vyplnit zadané parametry ve formuáři pro srovnání, na jehož základě Vám budou porovnány nabídky cen elektřiny. Zjistíte tedy, o kolik možná platíte více u současného dodavatele a především, kdo Vám nabídne nižší ceny elektřiny.

Srovnání ceny elektřiny

Srovnání cen elektřiny 2024

 

» Srovnání cen dodavatelů

Budete přesměrování na partnerský kalkulátor, který srovná nabídky od jednotlivých dodavatelů, dle vašeho zadání. V případě zájmu za Vás bude zdarma vyřízen přechod k novému dodavateli

Na základě uvedených (pravdivých) údajů budete v případě Vašeho zájmu kontaktováni telefonním operátorem, který s Vámi zdarma probere podrobnosti přechodu, resp. využití Vámi vybrané nabídky elektřiny. Nezávazně!

 

Češi hledají úspory elektřiny...

277 756 změn dodavatele elektřiny bylo za minulý rok. 

Celkem změnilo dodavatele energií 455 518 odběratelů.

 

Zkušenosti

"Elektřinou musíme bohužel i topit. Proto je pro nás každá koruna hodně znát. Díky přechodu k jinému dodavateli elektřiny jsme ušetřili zhruba 9.300 Kč. Každý rok si tak můžeme koupit třeba novou televizi."

Jan, Brno

 

"Porovnal jsem si nabídky, vybral nejvhodnější a ostatní už bylo na Energie123, která změnu dodavatele vyřídila - zdarma, rychle a seriozně.  Skutečně jednoduché a pohodlné.

Lukáš, Brno

     

"Po tom, co jsem uspořila na plynu, jsem se rozhodla i pro elektřinu. I přesto, že elekřinu využívám pouze na svícení a podobně, čekala jsem malou úsporu. Nakonec jsem si vybrala dodavatel s nabídkou, na které spořím skoro 700 korun ročně."

Silvie, Praha

 

... i Vy můžete ušetřit!

Porovnejte si cenové nabídky elektřiny

a vyberte si tu nejvýhodnější.

 

Sháníte dodavatele?

  • Tepelná čerpadla
  • Fotovoltaika
  • Izolace, rekonstrukce a další

Poptávka

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

Vzory faktur

Tyto faktury Vám pomohou v případně, že nevíte, jakou máte spotřebu, sazbu či jistič. Vyberte vašeho současného dodavatele elektřiny:

Články

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

© 2011-2024 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas. Stránky obsahují reklamní sdělení.

Vytvořeno službou Webnode