Vyberte si kalkulačku cen

plynplynu         elektřinaelektřiny

Kalkulačka cen energií (elektřiny a plynu) - nezávislé srovnání nabídek

 

Srovnejte si ceny dodavatelů s Vašimi současnými náklady. 

Získáte přehlede o tom, zda-li máte výhodnou nabídku. Když výhodnější nanajdete, můžete se radovat. Bohužel až 78% uživatelů portálu Energie123.cz takové štěstí nemá a musí za své účty za energie přeplácet.

Pokud vás nějaká nabídka oslový, není nic jednodušího, než si vybrat a přejít tak k výhodnějšímu poskytovateli. Celý přechod je pro zákazníka zdarma a bez jakýchokoliv poplatků či něčeho podobné. V případě výběru některé z nabídek, budete kontaktování operátorem zákaznické linky, který zodpoví vaše dotazy, pomůže a vysvětlí.

Zkušenosti

Pan Jan, 32 let, Středočeský kraj

"Využil jsem srovnání cen on-line. Po zadání údajů se mi zobrazil přehled cen. Zjistil jsem, že můj současný odběr není nejvýhodnější. 

Nechal jsem si poslat podrobnější informace na email a doma v klidu prostudoval jednotlivé nabídky. Vybral jsem si levnějšího dodavatele. Ušetřil jsem tím několik tisíc."

 

Manželé Jaroslav a Růžena, Vysočina

"Manžel sedí často u počítače. Baví ho to. Jednou mi řekl, že si dělal online porovnání cen energií a zjistil, že platíme asi o 1400 více, než ostatní. Využili jsme možnosti změnit dodavatele a jsme spokojeni. Platíme méně, nabídka služeb zůstala stejná. Možná i lepší."

 

... přes 450 697

změn dodavatele plynu a elektřiny bylo za minulý rok. 

Zdroj: OTE

Sháníte dodavatele?

  • Tepelná čerpadla
  • Fotovoltaika
  • Izolace, rekonstrukce a další

Poptávka

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

Články

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

© 2011-2024 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas. Stránky obsahují reklamní sdělení.

Vytvořeno službou Webnode