Levnější elektřina v roce 2015? Příliš ne

14.01.2015 17:34

Pro rok 2015 byla snížena regulovaná složka, která je obsažena v celkové ceně pro konečného spotřebitele. Nejedná se o příliš významné sníže, jelikož se jedná o jednotky procent z části, která netvoř příliš velkoku část celkové ceny.

Důležitější je však za kolik nakopili elektrickou energii dodavatelé již v roce 2014 a jestli pro nás mají připravenu lepší cenovou nabídku. To si můžeme sjisti přímo u našeho dodavatele (telefonicky, na webových stránkách či na pobočce) a nebo v kalkulátoru srovnání nabídek (Srovnání cen elektřiny)

Obecně můžeme říci, že ceny pro rok 2015 by v průměru měly zůstat stejné, jako v roce 2014. Pokud však ale aktuálně "špatný" kurz eura vůči české koruně, v které platíme účty za energie, pokračoval, dodavatelé by hold nečeká nic jiného než nakupovat na další období za vyšší ceny při stejných objemech.

Zpět

Fotovoltaika na střechu domu

Sháníte dodavatele?

  • Tepelná čerpadla
  • Fotovoltaika
  • Izolace, rekonstrukce a další

Poptávka

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

© 2011-2023 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas. Stránky obsahují reklamní sdělení.

Vytvořeno službou Webnode