Levnější elektřina v roce 2015? Příliš ne

14.01.2015 17:34

Pro rok 2015 byla snížena regulovaná složka, která je obsažena v celkové ceně pro konečného spotřebitele. Nejedná se o příliš významné sníže, jelikož se jedná o jednotky procent z části, která netvoř příliš velkoku část celkové ceny.

Důležitější je však za kolik nakopili elektrickou energii dodavatelé již v roce 2014 a jestli pro nás mají připravenu lepší cenovou nabídku. To si můžeme sjisti přímo u našeho dodavatele (telefonicky, na webových stránkách či na pobočce) a nebo v kalkulátoru srovnání nabídek (Srovnání cen elektřiny)

Obecně můžeme říci, že ceny pro rok 2015 by v průměru měly zůstat stejné, jako v roce 2014. Pokud však ale aktuálně "špatný" kurz eura vůči české koruně, v které platíme účty za energie, pokračoval, dodavatelé by hold nečeká nic jiného než nakupovat na další období za vyšší ceny při stejných objemech.

Zpět

Domácí elektrárna FVE na střeše domu

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

© 2011-2022 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas. Stránky obsahují reklamní sdělení.

Vytvořeno službou Webnode