Woltair - recenze, ceník, cena, zkušenosti, reference

Woltair - přes 3700 realizací v ČR

 • Garance: tepelná čerpadla i fotovoltaika do 50 dní, nebo 50 % sleva.
 • Garance: získání dotace až 225 000 Kč.
 • Tepelné čerpadlo WLTR 9 kW jen za 99.000 Kč.
 • Akce: Sleva 10.000 Kč pro každou uzavřenou smlouvu do 31.122023
 • Snížená záloha jen 10 %.
 • Záruka až 10 let a spolehlivý servis.
 • Výkup přebytků elektřiny z fotovoltaiky za tržní ceny.
 • Solidní finanční zázemí mezinárodní firmy.
 
Woltair
 

 

Firma Woltair chce, aby byla nová generace energetických zařízení snadno dostupná pro všechny. Jejich digitální platforma umožňuje zákazníkům plynulý a příjemný zážitek od výběru nejvhodnějšího řešení až po bezbolestnou instalaci a následný servis. Zákazníkům nabízí při podpisu smlouvy možnost zaplatit jen sníženou 50% zálohu.

V současné době mají více než 3700 realizací po celé ČR. A další stovky v Německu, Itálii či Polsku. Z ryze české firmy se tak stala firma nadnárodní

Vypracovanou nabídku dostanete opravdu okamžitě (do 1 minuty na email), včetně výpočtu, ceny a doporučených variant. Firma má prakticky vše zautomatizované a nemusíte tak čekat, než vás někdo bude kontaktovat. Samozřejmě je pak možné nechat se kontaktovat technikem či obchodním zástupcem firmy a konkrétněji prokonzultovat vaší poptávku.

V případě zájmu vás zdarma navštíví technik, který zhodnotí připravenost nemovitosti a zodpoví dotazy.

Woltair: Získat cenovou nabídku online

 • Pokud firma nestihne nainstalovat zařízení do 50 pracovních dní, smluvně vám garantuje slevu 50 %
 • Platba jen 10 % po podpisu, 30 % po složení materiálu a zbývajících 60 % po předání díla.

 

Kde začínají ceny?

 • Fotovoltaické elektrárny

  • Pro vlastní spotřebu, ohřev vody, vytápění i uložení do baterie (od 250.000 Kč)

 • Tepelná čerpadla

  • Výběr z více než desítky renomovaných značek (od 160.000 Kč)

 • Nabíjecí stanice

  • Kvalitní stanice s výkonem až 22 kW (od 19.000 Kč)

 

Tepelné čerpadlo, fotovoltaika, solární systém, nabíjecí stanice pro elektromobil od Woltair

Tepelné čerpadlo od Woltair

 • Snížená záloha jen na polovinu
 • Garance do 50 dní, nebo 50 % sleva
 • Garance získání dotace
 • Bleskový servis tepelných čerpadel
 • Tepelné čerpadlo můžete mít i na splátky
 • Prodloužená záruka až 10 let
 • Výběr ze značek LG, Grundig, Viessmann, Alpha Innotec, Daikin, NIBE, Regulus, Vaillant, Stiebel Eltron, Samsung či WLTR.
 

Tepelené čerpadlo takzvaně na klíč. U Woltair si vyberete z více než desítky značek a typů čerpadel to, které bude nejvíce vyhovovat přímo vaší konkrétní zakázce. Woltair je unikátní v tom, že nenabízí pouze jednu značku TČ, ale má na výběr z opravdu velkého množstvích kvalitních výrobců. Klientům na míru doporučí to nejvhodnější k jejich situaci.

WLTR-Tepelne-Cerpadlo-Woltair-TP-DUO-monoblokJako novinku společnost představila před nedávnem své vlastní tepelné čerpadlo, které vyvinuta s ohledem na potřeby zákazníků, jenž firma nasbírala za dobu svého působení. Jedná se o tepelné čerpadlo WLTR monoblok. Nabídku včetně vhodnosti a parametrů získáte po odeslání poptávky.

Woltair zájemci dodá doporučení, včetně dat a výpočtů. Samozřejmostí je konzultace s techniky a obchodním týmem firmy tak, aby byl užitek a ekonomika na maximální spokojenosti.

Jak na fotovoltaiku tak na tepelné čerpadlo poskytuje Woltair kompletní vyřízení dotace i případného financování.

 

Tepelná čerpadla s garancí instalace do 50 dnů

Firma nabízí unikátní garanci – tepelné čerpadlo nainstaluje do 50 dnů, nebo máte celé dílo za polovinu ceny. Tuto akci 50/50 nyní nabízí na skladová tepelná čerpadla, kterých má více než 400 kusů napříč 8 různými značkami.

 

Tepelné čerpadlo: odpovědi na nejčastější otázky

V následujícím videu odpovídá na časté otázky ohledně tepelných čerpadel pan Karel Náprstek, expert na tepelná čerpadla z firmy Woltair

Dozvíte se odpovědi na otázky ohledně hlučnosti, resp. moderní tichosti provozu, instalační požadavky nebo třeba vhodnost TČ pro nezateplné domy.

Fotovoltaika od Woltair

 • Snížená záloha jen na polovinu
 • Garance do 50 dní, nebo 50 % sleva
 • Garance získání dotace
 • Bleskový servis fotovoltaického systému
 • Fotovoltaiku můžete mít i na splátky
 • Prodloužená záruka až 25 let
 • Kvalitní komponenty od značek GoodWe, Risen, Dyness a další
 

Tak jako mnoho ostatních firem, tak i Woltair vám udělá fotovoltaiku (soláry) na klíč. Vyřídí komplet dotaci i případné financování, pokud nebudete mít vlastní peníze.

Akce Fotovoltaika 50/50

 • Woltair v rámci této akce garantuje svým zákazníkům, že za konkrétně stanovených podmínek akce zajistí realizaci FVE do 50 pracovních dnů od SOP.

Fotovoltaická elektrárna (zkráceně fotovoltaika nebo také solární elektrárna) je technologie, která dokáže využít energii slunečního záření a přeměnit ji na elektřinu. Tvoří ji tři základní prvky: fotovoltaické panely, střídač a baterie. 

Fotovoltaické panely, které jsou umístěné na střeše nebo na pozemku, přeměňují sluneční záření na stejnosměrný proud, který pak střídač převádí na elektřinu střídavou. Tuto elektřinu můžete použít pro napájení vašich spotřebičů a pokud se vyrobí nadbytek, ukládá se do baterie pro pozdější použití. Investice do fotovoltaické elektrárny se vám vrátí v podobě úspor na elektřině.

 

Fotovoltaika s garancí instalace do 50 dnů

Woltair nabízí možnost začít šetřit za elektřinu co nejdříve. Jak? Instalací fotovoltaické elektrárny. A to do 50 dnů od uzavření smlouvy o připojení. Pokud by to nestihli, zavazují se poskytnout na celou instalaci 50% slevu.

I díky moderním technologiím poskytuje firma komplexní návrh řešení od satelitního zaměření a vizualizaci umístění fotovoltaických panelů až po výpočet produkce elektřiny.

 

Fotovoltaika: odpovědi na nejčastější otázky

V následujícím videu na časté odpovídá otázky ohledně fotovoltaiky zodpovídá paní Nina Dešková, expertka na fotovoltaické systémy z firmy Woltair. 

Od publikování videa došlo k úpravě dotací, které se výrazně zvýšili ve prospěch klientů.

Nabíjecí stanice

Nabíjejte své auto pomocí nejmodernější technologie. Využívejte nabíjecí stanice, které vám oproti běžné zásuvce zrychlí nabíjení až desetinásobně. Můžete získat vlastní nabíjecí stanici již od 19 000 Kč spolu s fotovoltaickou soustavou od společnosti Woltair.

Woltair vám zajistít dotaci až 30000 Kč a vy se tak nemusíte o nic starat. Prostě objednáte a je to.

Typ nabíjecí stanice/wallbox
OlifeEnergy WallBox OlifeEnergy WallBoxKvalitní nabíjecí stanice s výkonem až 22 kW, která uspokojí i ty nejnáročnější řidiče elektromobilů. Nabíjecí stanice je vhodná pro montáž na zeď do garáže, nebo pro venkovní prostory pomocí kotveného profilu do země či betonový sloupek.
IONT tech e:car IONT tech e:carVýkonná nabíjecí stanice pro nabíjení elektromobilu se vstupním výkonem až 22 kW. Montáž nabíjecí stanice je možná do garáží na zeď nebo na kotvený profil do země. Navíc si můžete vybrat barevné provedení podle svých představ.

 

Výkup elektřiny z FVE za tržní ceny od Electree s Woltair

Vykup přebytků elektřiny za tržní ceny

S Woltair máte možnost využít doplňkovou službu pro výkup přebytečné elektřiny. Díky spolupráci s Electree mohou zákazníci nově (od 1.4.2023) využít služby výkupu přebytků z jejich solárních panelů, což znamená, že budou mít přístup k tržním cenám za výrobu elektřiny.

Tato služba umožňuje klientům snadno a efektivně využít potenciál své solární elektrárny a zároveň snižovat své náklady na energie.

 • Běžná domácnost nespotřebuje cca 30 % z výroby své fotovoltaické elektrárny.
 • V létě, když je výroba FVE nejvyšší, však je z pravidla spotřeba domácnosti nejnižší a vznikají přebytky, které ve většině případů přichází vniveč.
 • Dle dat od zákazníků Woltair v létě přeteče do distribuční sítě až 70% výroby. Z tohoto důvodu je z pohledu ziskovosti NUTNÉ pracovat s myšlenkou výhodného výkupu elektrické energie
 

Služba výkupu eletkřiny Electree

Electree je služba firmy TRAMACO ENERGY s.r.o, registrovaného obchodníka se zelenou energií. Kromě kompletního energetického servisu a investic se specializují právě na výkup elektrické energie ze všech obnovitelných zdrojů energie. Společnost je schválena Radou Energetického regulačního úřadu (ERÚ).

Specifikace služby, spotového výkupu
 • Na "spot" fungují firmy již velmi dlouho a přechází na to i majitelé fotovoltaik, kteří nemohou své přebytky využít pro svou spotřebu.
 • Cena se odvíjí po hodinách z burzy – zveřejňují se den předem (OTE).
 • Jedná se o navázání druhého EAN (od 1.1.2023 je to uzákoněno).
 • Zákazník nemusí nic řešit, služba je atomatizovaná - "jen chodí peníze na účet".
 • V případě společnosti Electree zákazníkovi zůstává stávající dodavatel elektrické energie.
 • Za měsíční poplatek 180 Kč (bez 21 % DPH) Vám umožní prodávat přebytky elektrické energie na denním trhu s elektřinou (SPOT).

 

Recenze

Společnost byla založena v roce 2018 a dnes jsou největší firmou v ČR se specializací na prodej, instalaci a servis zdrojů tepla a elektrické energie. Nabízejí nejen tepelná čerpadla, ale také fotovoltaické elektrárny a nabíjecí stanice pro elektromobily. Vedle návrhu a montáže energetických zařízení zajišťují i vyřizování dotací.

Firma získala investice z ČR, USA či Kanady. Investice do firmy Woltair přišla investorům natolik zajímavá, že získala peníze od partnerů, kteří investují do velkých firem jako Tesla, Kiwi, Rohlík.cz, Epic games či Wella. Jedním z důvodů je i to, že se Woltair prezentuje jako firma, která není prodejcem jedné konkrétní značky a klient si vybírá to nejvhodnější z více jak desítky top značek tepelných čerpadel. 

Woltair je jedinou českou společností, která kromě profesionálních topenářských prací a odborného poradenství v oblasti vytápění a energií slouží zároveň jako určitý srovnávač tepelných čerpadel, fotovoltaiky a dalších zařízení. Nepodléhají spolupráci pouze s jednou značkou a nevybírají tak z omezených možností.

Společnost Woltair se specializuje na prodej, instalaci a servis zdrojů tepla a elektrické energie. Mezi jejich hlavní produkty patří tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Jednou z výhod společnosti Woltair je jejich široká nabídka produktů a služeb, které zahrnují nejen samotnou instalaci zařízení, ale také poradenství a projektování zdarma, srovnání nejlepších tepelných čerpadel a fotovoltaiky na trhu, demontáž starého kotle, instalaci nového zdroje vytápění, elektrické energie a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Další pozitivní stránkou je, že společnost Woltair nabízí bleskový záruční a pozáruční servis, který je pro zákazníky velmi důležitý. To znamená, že v případě jakýchkoliv problémů se zařízením, mohou kontaktovat společnost Woltair a ti se postarají o rychlou a efektivní opravu.

Služba financování nového energetického zařízení také představuje výhodu pro zákazníky. Díky partnerství s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny, mohou zákazníci získat zvýhodněný úvěr a naši dotační experti zdarma vyřídí dotaci z programu Nová Zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku.

Na druhou stranu, někteří zákazníci mohou mít problém s cenou služeb a produktů společnosti Woltair, které mohou být vyšší než u konkurence.

V celkovém hodnocení lze říci, že společnost Woltair nabízí kvalitní a komplexní služby v oboru vytápění a energií. Jejich široká nabídka produktů a služeb a rychlý a efektivní servis jsou silnými stránkami společnosti. Finanční možnosti, jako jsou úvěry a dotace, jsou pro zákazníky výhodné. Cenová politika společnosti může být pro některé zákazníky vyšší než u konkurence, nicméně nabízené služby a produkty jsou kvalitní a spolehlivé.

Na další stránce si může přečíst hodnocení, zkušenosti a recenze Woltair.

Zkušenosti a reference

"Jsem velmi spokojen s instalací tepelného čerpadla od společnosti Woltair. Tým byl velmi profesionální a ochotný od samotného začátku, kdy mi poradili s výběrem nejvhodnějšího zařízení pro moji domácnost. Instalace proběhla rychle a bez problémů a od té doby se mi daří ušetřit značné množství peněz za teplo. Kdykoliv jsem měl otázku nebo problém, tým Woltair byl vždy k dispozici a rychle mi pomohl. Velmi doporučuji." Robert, Liberec.

"Jsem nadšený z instalace fotovoltaické elektrárny od společnosti Woltair. Využil jsem jejich poradenství a projektování zdarma a byl jsem mile překvapen, jak snadné to bylo. Instalace proběhla rychle a bez problémů a od té doby produkuji vlastní elektřinu, což se mi velmi vyplatilo. Kdykoliv jsem potřeboval servis, tým Woltair byl rychlý a efektivní. Navíc mi pomohli s vyřízením dotace z programu Nová Zelená úsporám, což bylo velkou výhodou. Celkově jsem velmi spokojen s touto společností a jejich službami a doporučuji je jakémukoliv, kdo hledá kvalitní a profesionální služby v oboru fotovoltaiky." Zdenek, Praha - východ.

"Jsem velmi spokojena s nabíjecí stanicí pro elektromobily od společnosti Woltair. Instalace byla rychlá a bez problémů a funguje skvěle. Rychlost nabíjení je výrazně vyšší než pomocí běžné zásuvky. Kdykoliv jsem potřebovala pomoc, tým Woltair byl rychlý a profesionální. Doporučuji tuto společnost pro každého, kdo hledá kvalitní a efektivní nabíjecí stanici pro elektromobily." Libuše, Havířov.

Více zkušeností a referencí na firmu na stránkách Woltair, firmy.cz nebo Google.cz.

Reference z realizací a zkušenosti

Záruka a servis

Firma má rozvinutý servisní tým v každém regionu, který poskytuje kvalitní servis pro instalované zařízení. Jsou velmi rychlý a servisní zákrok sledujete prakticky online přes webovou aplikaci, kde je požadavek zadán - včetně, místa, času, úkonů a ceny. Máte tak přehled (včetně těch předešlých) o servisních a záručních pracech. 

Využívají automatizaci detekce chyb díky monitoringu, který umožňuje rychlé vyhledání a opravu jakéhokoli problému.

 • Servisní týmy po celé ČR
 • Automatizace detekce chyb díky monitoringu
 • Kvalitní komponenty ověřených partnerů
 • Vzdálená optimalizace nastavení komponent
 • Záruční i pozáruční servis.
 

Používají kvalitní komponenty ověřených partnerů, které zajišťují spolehlivost a dlouhou životnost zařízení. Komponenty lze optimalizovat vzdáleně, takže je možné zajistit maximální účinnost zařízení. 

Poskytují záruční i pozáruční servis, takže zákazníci mohou být jisti, že budou mít kvalitní podporu po celou dobu životnosti zařízení.

 
Na zařízení se vztahují tyto záruky:
 • 25 let na výkon fotovoltaického panelu.
 • 12 let na mechanické části.
 • 10 let baterie.
 • 2 roky odpovědnost za případné vady práce.
 • 5 let na střídače.
 • 2 roky na ostatní komponenty.
 • Až 10 let na tepelné čerpadlo (prodloužená záruka za poplatek).
 

Servis a záruka od Woltair

Kompletní servis a vlastní montážní týmy

Komplexní služby v oboru vytápění a energií, nabízí bezplatné poradenství a projektování. Srovnají pro vás tepelná čerpadla a fotovoltaiku na trhu od mnoha značek, provedou demontáž vašeho starého kotle a instalaci nového zdroje vytápění, elektrické energie a nabíjecí stanice pro elektromobily. Na vše mají vlastní montážní týmy po celé ČR. Firma klade důraz na rychlý záruční a pozáruční servis a efektivně naplánovaný časový rozvrh. Tímto servisem se chce vymezit oproti konkurečním firmám a poskytovat tak nadstandardní služby.

Dotace a financování úvěrem

Nová zelená úsporám (NZÚ) od SFŽP

V České republice jsou k dispozici dotace na instalaci fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel. Tyto dotace poskytuje Státní fond životního prostředí ČR (SFŽP) v programu NZÚ. Podmínkou pro získání dotace je splnění několika podmínek, například instalace musí být provedena na budově, která splňuje určité energetické nároky, a výkon instalovaného zařízení musí odpovídat určitým limity.

Zákazníkům firma Woltair pomáhá zajistit také financování nového energetického zařízení. Díky partnerství s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny zprostředkovávají zvýhodněný úvěr a jejich dotační experti zdarma vyřizují dotaci z programu Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku. Bez zajištění nemovitostí a s možností rozložit splátky až na 20 let.

DotacePokud využijete některého z registrovaných dodavatelů  v programu Nová zeléná úsporám (např. Woltair) nebudte muset nic řešit a vše za vás dodavatel vyřídí. Dotace je poskytována až do nižších stovek tisíc korun.

Woltair - cenová nabídka tepelné čerpadlo a fotovoltaika - poptávka

Ceník: cena produktů a služeb

Ceny jsou stanovovány individálně a jedním z faktorů je i to, kde bude provedena instalace. O 10 % je navýšena a zvýhodněna hranice pro 3 české kraje: Karlovarský, Ústecký a Moravskoslezský. Příkladový ceník vybraných produktů v tabulce.

 
Produkt Cena (od)*
Fotovoltaická elektrárna 250.000 Kč
Nabíjecí stanice 19.000 Kč
Tepelné čerpadlo 160.000 Kč

* Ceny jsou tzv. "od" a po odečtení dotace a bez zohlednění zvýhodnění dle kraje. Konkrétní nabídkové ceny získáte od společnosti na základě odeslané nezávzané poptávky.

 

Příklad kalkulace ceny od Woltair

Příklad pro 4 člennou rodinu v typyckém domě 120 m² s cenou za energie 8 Kč za kWh a výkupem za 4 Kč za kWh. Ve dvou verzích realizace.
 
  Optimum Soběstačnost
Výkon
 
5,92 kWp 9,56 kWp
Počet panelů
13 21
Baterie
10,65 kWh 14,2 kWh
Výroba
5 918 kWp 9 555 kWp
Celková cena
438 539 Kč 561 037 Kč
Dotace
190 669 Kč 205 000 Kč
Cena po dotaci
247 870 Kč
356 870 Kč
Roční úspora
11 561 Kč
16 277 Kč
 

Poptávka (zdarma a nezávazně)

Od Woltair si můžete zdarma odeslat poptávku. Následně vás bude společnost kontaktovat s nabídkou. Následně se budete moci v klidu rozhodnout a poradit se.

Poptávka - zdarma

 

Jak to funguje  a jaký je průběh realizace

Průběh realizace je celkem jednoduchý a skládá se z 5 částí. Můžete si tak udělat představu co vás čeká a kolik to asi zabere času.

 1. Osobní schůzka a následný návrh optimálního řešení.
 2. Zařídí legislativní požadavky a získají dotaci i financování.
 3. Odborná instalace zabere 1 až 2 dny.
 4. Vyplacení dotace Nová zelená úsporám.
 5. Záruční i pozáruční servis, vzdálená optimalizace a nastavení.
 

Celý proces od poptávky až po vyplacení dotace je hotový v průměru za 3 měsíce.

Kontakt

 
Woltair s.r.o.
Na Radosti 399
Praha 5 - Zličín
155 21 
 
 
Tel.: 800 88 77 22
 
 

QR kód s adresou

Adresa Woltair

Otevírací doba
Pondělí 8–17:30 h
Úterý 8–17:30 h
Středa 8–17:30 h
Čtvrtek 8–17:30 h
Pátek 8–17:30 h
Sobota zavřeno
Neděle  zavřeno

 

Fakturační údaje

Woltair s.r.o.

Na Radosti 399
155 21 Praha 5

IČ: 06770525
DIČ: CZ06770525

zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 288555.

Někdy dochází k nesprávnému vyslovení názvu firmy, kdy místo Woltair, používají zájemci např. voltair, wolter, volter, woilter a podobně.

Údaj k datu: 1.12.2023

 

Sociální sítě

 
 

Sháníte dodavatele?

 • Tepelná čerpadla
 • Fotovoltaika
 • Izolace, rekonstrukce a další

Poptávka

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

Anketa

Jak dlouho jste u současného dodavatele energií?

Celkový počet hlasů: 5627

Bezpečné stránkyBezpečné stránky

www.Energie123.cz

© 2011-2024 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas. Stránky obsahují reklamní sdělení.

Vytvořeno službou Webnode