Nezávislý portál plynu a elektřiny.

Proč využívat portál Energie123.cz

Všem uživatelům poskytujeme bezplatný servis v podobě informací a analýzy cen, resp. nabídek poskytovatelů elektřiny a plynu v České republice. 

Umožňujeme jedinečný systém kalkulace veřejných i neveřejných akčních nabídek. Spolu s přehledem konkrétních nabídek, je vždy zdarma a bez jakýchkoli závazků. 

U nás si můžete kontrolovat, jestli máte aktuálně výhodnou nabídku pro váš odběr elektřiny nebo plynu - jednoduše v Kalkulačce ceny. Po zadání potřebných údajů vám systém nabídne seřazené nabídky od nejvýhodnějších po ty méně výhodné.

 

Jak u nás funguje kalkulace cen energií?

 1. Srovnáme aktuální nabídky dodavatelů.

 2. Vy si vyberete nejvýhodnější z nich.

 3. Bezplatně zařídíme přechod i veškerou administrativu za vás.

 4. Nemusíte nikam chodit, vše se vyřeší online nebo kurýrem.

 5. Jako bonus získáváte od zprostředkovatele bezplatné právní poradenství po dobu trvání služby.

 

Nabízíme vždy služby spolehlivých a ověřených zprostřekovatelů, tak jako nabídek  dodavatelů energií . Naším cíle je spokojený klient. 

V naší zemi ročně změní dodavatele elektřiny nebo plynu statisíce lidí. A to proto, že to je jednoduché. Jedná se pouze o administrativní úkon, jelikož vše zůstává technicky stejné. Zákazník si vybírá pouze toho, komu bude platit, resp. toho, kdo mu nabídne to nejlepší. Energie se nemění a je pořád stejná.

Aktuálně také využíváme pro kalkulace zprosředkovatelských služeb společnosti Tarifomat.cz.

Kontakt

V případě dotazů nás můžete kontaktovat přes následující formulář. Bohužel nejsme schopni odpovídat na konkrétní dotazy v oblasti dodávek elektřiny, plynu atp. Na to můžete využít například některý ze srovnávačů na tomto webu. Děkujeme za pochopení a přejeme mnoho úspěchů!

Chcete-li nás kontaktovat emailem, třeba k poslání tiskových zpráv, můžete využít kontaktní adresy níže.

Dotazy na redakci/spolupráce:

Email: info@energie123.cz

Tiskové zprávy:

Email: tz@energie123.cz

Zákaznická podpora srovnávače:

Telefon800 880 898

Energetická konzultační a informační střediska EKIS

 i-EKIS je Energetické konzultační a informační středisko pod správou MPO ČRVyužijte odborného poradenství z oblasti úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie. To se týká mnoha odvětví, například: 

 • sluneční, větrná či vodní energie,
 • legislativa,
 • měření a regulace,
 • zateplování budov,
 • vytápění,
 • tepelná čerpadla, větrání a rekuperace a podobně.

Na tyto o mnohá další témata vám odpoví Energetická konzultační a informační střediska EKIS, která poskytují bezplatné energetické poradenství pro občany, zástupce veřejné správy, podniky a podnikatele. 

Poradenství zde vykonávají kvalifikovaní energetičtí poradci vybraní pro daný kalendářní rok Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Konzultační střediska mají zastoupení ve všech krajích ČR. Všechna střediska jsou otevřena pro veřejnost každé pondělí a středu od 13 do 17 hodin. Termín návštěvy vybraného střediska EKIS doporučujeme domluvit předem případně kontaktovat telefonicky.

Odborné dotazy je nutné poslat výhradně prostřednictvím on-line formuláře poradny i-EKIS (níže).

 

FORMULÁŘ PRO POLOŽENÍ DOTAZU EKIS

Pod tímto formulářem můžete položit dotaz z oblasti úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie. Váš dotaz bude předán odbornému poradci k vypracování odpovědi. Ta vám bude do 7 pracovních dnů zaslána na e-mail, který uvedete, a zároveň bude vystavena na těchto stránkách.

Formulář EKIS pro dotaz online

Informace o nás

Webportál energie123.cz má za cíl usnadnit orientaci v oblasti základních energií. Uživatelům nabízí možnosti srovnání cen elektrické energie a plynu. Měsíční návštěvnost je okolo 10 tisíc uživatelů.

Smyslem portálu není prodávat, ale informovat o možnostech pro spotřebitele, kteří hledají optimalizaci svých nákladů za energie. 

I díky tomu, energie123.cz získává na popularitě mezi zákazníky dodavatelů plynu a elektřiny. Dokážeme jim pomoci v orientaci i výpočtu a srovnání jednotlivých nabídek k jejich aktuální situaci. 

To vše je zásluhou dobrovolníků, kteří jsou součástí energie123.cz.

Sháníte dodavatele?

 • Tepelná čerpadla
 • Fotovoltaika
 • Izolace, rekonstrukce a další

Poptávka

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

Naši uživatelé

Lidé, kteří chtějí ušetřit za své účty za plyn nebo elektrickou energii. Tečka :-)

Upozornění uživatelům

Tyto stránky jsou nezávislým rozcestníkem v oblasti základních energií (plynu a elektřiny). Provozovatel neposkytuje žádné distribuční služby v oblasti energií.

Historie projektu

Tento projekt na podporu informovanosti v oblasti energií v České republice vznik v roce 2011. Uživatelům přináší přehled nabídek a informací především z oblasti distribuce a cen plynu a elektrické energie.

Uživatelé díky liberalizaci trhu s energiemi mohou ovlivňovat své účty za plyn a elektřinu. Každý může změnit dodavatele a tím si vybrat výhodnější nabídku.

Děkujeme všem uživatelům za podporu webportálu energie123.cz

© 2011-2024 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas. Stránky obsahují reklamní sdělení.

Vytvořeno službou Webnode