Nezávislý portál plynu a elektřiny.

Proč využívat portál Energie123.cz

Všem uživatelům poskytuje bezplatný servis v podobě spotřebitelských informací a analýzy cen, resp. nabídek poskytovatelů elektřiny a plynu v ČR. 

Umožňujeme jedinečný systém kalkulace veřejných i neveřejných akčních nabídek. Kalkulace, spolu s přehledem konkrétních nabídek, je vždy zdarma a bez jakýchkoli závazků. 

Pokud máte zájem zkontrolovat si, jestli máte aktuálně výhodnou nabídku pro Váš odběr elektřiny nebo plynu, můžete jednoduše zvolit přechod na kalkulačku (elekřiny nebo plynu). Po zadání potřebných údajů Vám systém nabídne seřazené nabídky od nejvýhodnějších po ty méně výhodné.

Jak u nás funguje kalkulace cen energií?

  1. Srovnáme aktuální nabídky dodavatelů.
  2. Vy si vyberete nejvýhodnější z nich a my Vám ji bezplatně sjednáme.
  3. Zařídíme za Vás veškerou administrativu.
  4. Nemusíte nikam chodit, kurýr přijede až k Vám.
  5. Jako bonus získáváte od zprostředkovatele bezplatné právní poradenství po dobu trvání služby.

Energie123.cz nabízí vždy služby spolehlivých a ověřených zprostřekovatelů, tak jako nabídek dodavatelů energií. Naším cíle je spokojený klient. Ročně změní v naší zemi dodavatele elektřiny nebo plynu statisíce lidí. Jedná se pouze o administrativní úkon, jelikož vše zůstává technicky stejné. Zákazník si vybírá pouze toho, komu bude platit, resp. toho, kdo mu nabídne to nejlepší. Energie je pořád stejná :-) 

Aktuálně také využíváme pro kalkulace zprosředkovatelských služeb společností Tarifomat.cz a E.ON.

Kontakt

V případě dotazů nás můžete kontaktovat přes následující formulář. Bohužel nejsme schopni odpovídat na konkrétní dotazy v oblasti dodávek elektřiny, plynu atp. Na to můžete využít například některý ze srovnávačů na tomto webu. Děkujeme za pochopení a přejeme mnoho úspěchů!

Potřebujete-li nás kontaktovat emailem, třeba k poslání tiskových zpráv, můžete využít kontaktní adresy níže.

Dotazy na redakci/spolupráce:

Email: energie123.cz@gmail.com

Tiskové zprávy:

Email: energie123.cz+tz@gmail.com

Zákaznická podpora srovnávače:

Telefon800 880 898

Informace o nás

Webportál energie123.cz má za cíl usnadnit orientaci v oblasti základních energií. Uživatelům nabízí možnosti srovnání cen elektrické energie a plynu

Smyslem portálu není prodávat, ale informovat o možnostech pro spotřebitele, kteří hledají optimalizaci svých nákladů za energie. 

I díky tomu, energie123.cz získává na popularitě mezi zákazníky dodavatelů plynu a elektřiny. Dokážeme jim pomoci v orientaci i výpočtu a srovnání jednotlivých nabídek k jejich aktuální situaci. 

To vše je zásluhou dobrovolníků, kteří jsou součástí energie123.cz.

Srovnání cen energií

Naši uživatelé

Lidé, kteří chtějí ušetřit za své účty za plyn nebo elektrickou energii. Tečka :-)

Upozornění uživatelům

Tyto stránky jsou nezávislým rozcestníkem v oblasti základních energií (plynu a elektřiny). Provozovatel neposkytuje žádné distribuční služby v oblasti energií.

Historie projektu

Tento projekt na podporu informovanosti v oblasti energií v České republice vznik v roce 2011. Uživatelům přináší přehled nabídek a informací především z oblasti distribuce a cen plynu a elektrické energie.

Uživatelé díky liberalizaci trhu s energiemi mohou ovlivňovat své účty za plyn a elektřinu. Každý může změnit dodavatele a tím si vybrat výhodnější nabídku.

Děkujeme všem uživatelům za podporu webportálu energie123.cz

Bezpečné stránkyBezpečné stránky

www.Energie123.cz

Anketa

Jak dlouho jste u současného dodavatele energií?

Celkový počet hlasů: 738

© 2011-2018 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas.

Vytvořeno službou Webnode