Ceny plynu online

Zde máte možnost srovnání ceny plynu od jednotlivých dodavatelů - online, ihned a zdarma.

Ano, stačí vyplnit formulář s parametry odběru. Na tomto základě Vám budou porovnány ceny plynu a zobrazí se Vám jednotlivé nabídky dodavatelů plynu. Zjistíte tedy, o kolik možná platíte více u současného dodavatele plynu a především, kdo Vám nabídne levný plyn.

Srovnání ceny plynu v kWh a m3

Srovnání cen plynu 2024

 

» Srovnání  cen dodavatelů

Budete přesměrování na partnerský kalkulátor, který srovná nabídky od jednotlivých dodavatelů, dle vašeho zadání. V případě zájmu za Vás bude zdarma vyřízen přechod k novému dodavateli

Na základě uvedených (pravdivých) údajů budete v případě Vašeho zájmu kontaktováni telefonním operátorem, který s Vámi zdarma probere podrobnosti přechodu, resp. využití Vámi vybrané nabídky elektřiny. Nezávazně!

 

Češi hledají úspory plynu...

177 762 změn dodavatele plynu bylo za minulý rok. 

Celkem změnilo dodavatele energií 455 518 odběratelů.

 

Reference

"Byla jsem ráda, že jsem bez prakticky žádných znalostích o cená plynu ušetřila. V podstatě mě to ani nezajímá, chtěla jsem jenom ušetřit a to semi díky vám (Energie123.cz) podařilo. Děkuji za krásně uspořených 1.961 Kč každý rok"

Ludmila, Praha 6

 

"Ano, ušetřil jsem. Nebylo to moc, ale ušetřil. Ceny plynu jsou u dodavatelů opravdu různé a jsem rád, že pomocí jednoduché kalkulačky si je mohu porovnat."

František, Liberec

     

"Plynem topíme a vaříme. Máme velkou spotřebu a proto využíváme pravidelné porovnání toho, co kdo z dodavatelů plynu nabízí. Zhruba tak každý rok přecházíme za lepšími nabídkami a využíváme tak konkurenční ceny"

Rodina Novotných, Brno

 

... i Vy můžete ušetřit!

Porovnejte si cenové nabídky plynu

a vyberte si tu nejvýhodnější.

 

Sháníte dodavatele?

  • Tepelná čerpadla
  • Fotovoltaika
  • Izolace, rekonstrukce a další

Poptávka

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

Články

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10

© 2011-2024 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas. Stránky obsahují reklamní sdělení.

Vytvořeno službou Webnode