Tepelné čerpadlo od Woltair: jaký je průběh realizace a instalace

Efektivní instalace tepelného čerpadla: Jaké jsou kroky od poptávky až po finální montáž

Poptávka, výběr, objednávka, nstalace a připojení tepelného čerpadla: Co všechno vás čeká

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili tepelné čerpadlo, ale nevíte, jakými kroky musíte projít, aby byla instalace úspěšná? V tomto článku se dozvíte, jak to funguje, a jakými kroky musíte projít, abyste mohli svůj dům vybavit tepelným čerpadlem. Popíšeme vám zde celý proces zprovoznění tepelného čerpadla od začátku až do konce.

 

Průběh realizace

Do 48 hodin: 

Kontaktujteme vás co nejdříve 

Jestliže máte zájem o tepelné čerpadlo, neváhejte a kontaktujte nás. Po vaší poptávce se s vámi spojí naši proškolení poradci, kteří s vámi projdou podrobnosti, vaše očekávání a datum, kdy můžeme zdarma podrobně zaměřit váš dům.

Woltair tepelné čerpadlo

 

Do 1 týdne: 

Potkáme se a technický expert váš dům zaměří 

Do týdne od vašeho kontaktování s námi pošleme k vám technického experta, který precizně zaměří váš dům, dopočítá nezbytné parametry a návratnost řešení, zjistí možná rizika při realizaci a doptá se na vaše přání a nejasnosti. Díky tomu získáte skutečně perfektní návrh řešení na míru.

Do 1 týdne: 

Finální nabídka s podrobným popisem 

Do týdne od technického zaměření vám dostaneme podrobnou nabídku se skutečně finální cenou, jasnou kalkulací úspor pro vaši domácnost, precizním odhadem návratnosti a podrobným popisem záruk. Naše nabídka bude srozumitelná, férová a bez poznámek malým písmem pod čarou.

Až si budete s nabídkou jistí: 

Podpis smlouvy a dostatek času pro její prostudování 

Až budete s naší nabídkou spokojeni a budete mít jistotu, že jste našli to, co hledáte, můžete podepsat smlouvu. Než se k podpisu rozhodnete, máte dostatek času na její prostudování i případné dotazy. Konečné rozhodnutí máte vždycky vy.

Po uhrazní zálohy: 

Začínáme s přípravou

Po uhrazení zálohy, která je v případě rychlého jednání snížená až na 50 %, objednáme obratem vaše tepelné čerpadlo a další potřebný materiál.

Do 1 měsíce: 

Smlouva o připojení

Prvním krokem k připojení tepelného čerpadla je podepsání smlouvy o připojení s provozovatelem distribuční soustavy a projektovou dokumentací. Díky tomu máte jistotu, že jsou peníze z SFŽP rezervovány pro váš projekt. Vše prochází pečlivým kontrolním procesem, abychom naplnili garanci získání dotace.

Do 1 měsíce: 

Příprava montáže

Po vyřízení smlouvy o připojení společně plánujeme přípravu montáže a postupně vás provázíme celým procesem. Snažíme se minimalizovat jakékoli stresující momenty, které by mohly nastat během projektu.

Do 1-10 měsíců: 

Čekání na komponenty

Poté čekáme na dodání všech komponent od výrobců. Jakmile jsou všechny součástky na skladě, kontaktujeme vás a plánujeme instalaci tepelného čerpadla.

Do 2-5 dní: 

Instalace

Typicky instalace tepelného čerpadla trvá pouze 2-5 dní. Předem s vámi domlouváme všechny práce a snažíme se minimalizovat jakékoli případné vlivy na běh vaší domácnosti.

Do 1 týdne: 

Elektrorevize

Po instalaci navštíví váš domov revizní technik, který prověří správné zapojení a běh zařízení.

Do 2 týdnů: 

Finální instalace a předání díla

Při finální instalaci naši technici ujistí, že je vše v pořádku, aby vaše čerpadlo bylo připraveno k použití. Naši zkušení technici vám poskytnou podrobné pokyny k provozu a údržbě vašeho nového zařízení. Zároveň se ujistíme, že všechny otázky a obavy, které máte ohledně instalace, jsou vyřešeny.

Po předání: 

Doplatek faktury

Teprve po dokončení instalace a předání díla fakturujeme zbylou částku za práci a materiál. Při tomto kroku vám naše společnost poskytne všechny potřebné informace, včetně faktur a dalších důležitých dokumentů.

Do 1 týdne: 

Hodnocení spokojenosti

Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Proto vás po dokončení práce poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku ohledně naší služby. Naše firma věnuje značnou část odměn za práci svých zaměstnanců na základě spokojenosti zákazníků.

Do 1 měsíce od předání díla: 

Vyplacení dotace

Pokud jste si žádali o dotaci na instalaci nového čerpadla, máte nárok na vyplacení této dotace ze strany státu. Smluvní podmínky naší společnosti zahrnují ujistění, že pokud dojde k zamítnutí vaší žádosti o dotaci, my vám ji vyplatíme z našich zdrojů.

Napořád: 

Záruční a pozáruční servis

Po dokončení instalace a předání díla se vám otevírá možnost využívat záruční a pozáruční servis naší společnosti. Jsme tu pro vás, kdykoliv potřebujete opravu nebo jen poradit s používáním vašeho nového čerpadla. Naši zkušení technici vám pomohou vyřešit případné problémy, nastavení, změny, opravy a vše co budete potřebovat ve spojitosti s výrobkem.

Tepelné čerpadlo od Woltair

Děkujeme za váš zájem o naše služby v oblasti tepelných čerpadel. Jako firma Woltair bychom vám rádi nabídli naše profesionální poradenství a pomoc s instalací tepelného čerpadla pro váš dům.

Náš proces instalace tepelného čerpadla se skládá z několika kroků. Po odeslání nezávazné a bezplatné poptávky (ZDE), se s vámi nejprve spojí jeden z našich zkušených poradců a projde s vámi podrobnosti ohledně vašich požadavků a očekávání. Poté vám vyšleme technického experta, který přijede k vám domů a provede podrobné zaměření vašeho domu. Díky tomu získáte perfektní návrh řešení na míru.

Po dokončení zaměření vám zašleme podrobnou nabídku s finální cenou a kalkulací úspor pro vaši domácnost. Pokud jste s nabídkou spokojeni, máte dostatek času pro prostudování smlouvy a případné dotazy. Po uhrazení zálohy, která je v případě rychlého jednání snížená až na 50 %, začínáme s přípravou na instalaci.

Jakmile vyřídíme smlouvu o připojení s provozovatelem distribuční soustavy a projektovou dokumentaci, zajistíme tzv. akceptaci dotace. Vše prochází pečlivým kontrolním procesem, abychom naplnili garanci získání dotace.

Poté začínáme s přípravou montáže a po skladové dostupnosti komponent, složitosti stavební přípravy a vašeho kalendáře společně plánujeme přípravu montáže a procesem vás krok po kroku provázíme. Instalace tepelného čerpadla typicky proběhne do 3 dnů a snažíme se, aby zásahy do běhu domácnosti a časová náročnost pro vás byly minimální.

Po instalaci tepelného čerpadla Woltair navštíví vás revizní technik, který prověří správné zapojení a běh zařízení. Nakonec vás navštívíme posledníkrát, abychom vám poskytli informace k fungování, údržbě a provozu.

 

Fotovoltaika na střechu domu

Sháníte dodavatele?

  • Tepelná čerpadla
  • Fotovoltaika
  • Izolace, rekonstrukce a další

Poptávka

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

© 2011-2023 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas. Stránky obsahují reklamní sdělení.

Vytvořeno službou Webnode