Elektřina 

 >  Srovnání cen elektřiny

Nechte si ukázat ceny od jednotlivých dodavatelů.

 >  Dodavatelé elektřiny

Přehled dodavatelů elektřiny s kontakty a ceníkem.

 >  10 rad jak ušetřit za elektřinu

Nechte si poradit, jak můžete ušetřit za elektřinu.

 >  Časté otázky k elektřině

Nejdůležitější otázky a odpovědi na jednom místě.

Elektrická energie není levná záležitost. I přes to, že již stovky tisíc spotřebitelů elektrické energie udělali změnu svého dododavatele, stále mnoho lidí neví, jak může za elektrickou energii ušetřit. Zdá se to být jednoduché a je to jednoduché.

Příklad kalkulace a změny dodoavatele elektřiny

Paní Milena, využila nabídky výpočtu cen elektřiny online a získala přehled o přesných cenách od jednotlivých dodavatelů elektrické energie. Ušetřila přes 7.000 Kč za rok, při zachování stávajících výhod a služeb. Dodavatele, v případě nespokojenosti nebo jiných potřeb, může po 3 měsících změnit. Využila svého zákoného práva, který spotřebitelům umožňuje volně se pohybovat v liberalizovaném trhu s elektrickou energií - vybírat a měnit dodavatele.

Prohlížet ceníky každého dodavatele elektřiny, není zrovna nejlepší trávení drahoceného času. Na webovém portálu Energie123.cz, máte možnost získat okamžitý přehled o cenách a tarifech. Výpočet na míru Vašim údajům. Zjistěte si, jestli neplatíte více, než musíte, ještě dnes! 

Cena silové elektřiny pro domácnosti v ČR se pohybuje mezi 3,2 až 5,9 Kč za 1 kWh. Cena se liší dle regionu a dodavatele. I Vy si můžete ověřit výhodnost Vašeho dodavatele - Srovnání cen elektřiny.

Články

  • 11.04.2011 16:13

    Praskání žárovek blízko elektráren

    Lidem žijícím u elektráren praskají často žárovky. Jedná se především o místa, kde se v blízkosti nachází sluneční elektrárny. Mimo žárovek může, způsobení změny napětí, narušovat či poškozovat elektroniku (počítače, televize, DVD rekordéry, atp.) a další přístoje připojené do sítě. Energetici...

  • 11.02.2011 18:09

    Lidé mění dodavatel plynu a elektřiny

    Boje o zákazníky na českém trhu s plynem se vyostřil již minulý rok. Ochota odběratelů, především z řad domácností, změnit dodavatele plynu velice roste. Ze statistických údajů Operátora trhu s elektřinou (tento orgán dozoruje i nad trhem s plynem, došlo k rekordním změnám dodavatele plynu - číslo...

<< 1 | 2 | 3

Srovnání cen energií

Přidat na Seznam.cz

Znáte ceny elektřiny ve Vašem regionu?

Nechte si spočítat cenu elektřiny od dodovatelů!

Co se stane, když se změní dodavatel elektřiny?

Jak to, že je možné změnit dodovatele?

Jak zjistím ceny (nabídky) jednotlivých dodavatelů elektřiny?

a další otázky a odpovědi naleznete na > Časté otázky

© 2011-2021 Všechna práva vyhrazena. Srovnání cen elektřiny a plynu online. Stránky využívají cookies - užíváním s tím vyjadřujete souhlas.

Vytvořeno službou Webnode